Stránky Slovácko kraj vína vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Na této prezentační stránce naleznete několik našich vybraných referencí z oblasti webů. Pokud se Vám některé z nich líví a máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat!

Zajišťujeme propagaci webu www.slovackokrajvina.cz. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Alkohol testery nejen pro domácnosti

Alkohol testery pro domácí použití

Provozujeme několik internetových stránek zabývajících se problematikou alkohol testerů. Spravujeme jak internetový obchod tak i informační portál o alkohol testerech.

Tuning as - komunitní web pro tuning

Tuning as - komunitní server pro tuning

Náš vlastní projekt pro komunitu tuningářů. Články, rady a informace, videa, fórum a jiné.

Fiskars lopaty a rýče - nářadí

Fiskars sekery a rýče - nářadí

Tvorba internetových stránek na prodej nářadí fiskars. Naše studio tvořilo grafiku, animace ve flashi... Použit byl systém TAOX Webshop

Levné antiradary

Levné antiradaryTvorba stránek zaměřených na doplňky do automobilů, převážně antiradary a laserové rušičky. Podíleli jsme se na tvorbě kampaně pro antiradar s názvem Spektr euro-cz.

Pilové kotouče na zakázku

pilové kotouče GSP Zborovice

Tvorba stránek s více než 20 mutacemi pro celý svět. Unikátní grafika, systém na zakázku. KOmpletní plnění webu a SEO optimalizace stránek i pro zahraničí.

Krycí plachty na zakázku

Krycí plachty na zakázku

Náš vlastní internetový obchdo na prodej a výrobu plachet na zakázku. Vlastní grafika i systém.

Plastová okna Olomouc

Plastová okna Olomouc

Stránky pro V Okno, výrobce a prodejce plastových oken pro celou Moravu. Tvorba stránek na zakázku včetně animací, systému, grafiky aj.

Sprchové vaničky

Sprchové vaničky

Tvorba internetového obchodu na prodej kouplenových doplňků a koupelen celkově. Unikátní grafika, animace, poradenství v SEO.

Postřikovače a manipulační technika MGM

Postřikovače a manipulační technika MGM

V minulosti jsme pro zákazníka MGM upravovali staré stránky. V roce 2012 jsme vytvořili nový web včetně jeho plnění, unikátní grafikou a redakčním systémem upraveným o několik prvků.